sac-ekimi-mugla

Şubelerimiz İstanbul’da, İzmir’de ve Antalya’da hizmet vermektedir. Ancak Muğla’dan da şubelerimize olan taleplerin artması sonucu, Muğla ilindeki bulunan hastaları bilgilendirme amaçlı bu web sitesini sizlerin hizmetine soktuk. Şubelerimiz saç ekimi, kaş ekimi ve sakal ve bıyık ekimi konusunda hizmet vermektedir. Özellikle Muğla iline oldukça yakın olan İzmir’de bulunan şubemize  bu tarz saç ekimleri tercih edebilir ve istediğiniz gibi bir saç ekimi operasyonu hakkında bilgi alabilirsiniz..

İstanbul ,İzmir ve Antalya  kliniklerimiz hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

İzmir’e oldukça yakın olan Muğla ilinden her yıl yüzlerce hasta şubelerimizi ziyaret ediyor ve ekim işlemlerini yaptırmak üzere randevu almaktadır. Muğla’nın yakınlığından (otobüs ile 2,5 saatlik bir yol süresi bulunuyor) dolayı isterseniz günü birlik gidip gelerek seanslara girebilir saç mezoterapisi, saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ve sakal ekimi ve ayrıca PRP tedavisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda tedavinizin 1 seanstan fazla olması dolayısıyla dilerseniz İzmir’de konaklama imkanının oldukça uygun şartlarda olmasından dolayı hem güzel bir İzmir tatili yapabilir hem de bu tatiliniz esnasında saç bakımınızı yaptırabilir veya saç ektirebilirsiniz.

Sağlık turizmi sektöründe uzun yıllardır  hizmet veren şubelerimiz öncelikle hasta memnuniyetini  kedisine bir ilke olarak benimsemiştir ve bu doğrultu da hastalarının elde edeceği sonuçlardan en verimli  sonucu alması için çalışmaktadır.

Dilediğiniz zaman şubelerimizi arayarak veya bizi ziyaret ederek saç ekme operasyonları ve diğer estetik operasyonları hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu konularda da kliniğimize bilgi alabilirsiniz.  Muğla’dan ve Türkiye’nin her yerinden gelen hastalarımız için kapımız sonuna kadar açık…